My Street Films & Jeden svět objevují umění spolupráce

Naučte se umění spolupráce s profesionálními dokumentaristy Jaroslavem Kratochvílem a Zdeňkem Chaloupkou. Filmový workshop se veřejnosti otevírá ve dnech 7. a 8. dubna v Moving Station Plzeň.

Ve spolupráci s festivalem Jeden svět v Plzni připravujeme dvoudenní workshop určený milovníkům filmu z řad široké veřejnosti. Účastníci workshopu v Moving Station získají unikátní příležitost vymyslet, natočit a sestříhat krátký film po boku profesionálních filmařů. Hotový snímek nezíská pouze pevné místo na naší online filmové mapě, 11. dubna bude také promítán v bloku nejlepších filmů, které vznikly pod hlavičkou My Street Films.

Workshop je otevřený široké veřejnosti, k účasti je potřeba se do 30. března přihlásit na naší facebookové události nebo na info@mystreetfilms.cz. Přihláška je závazná na oba dva dny. Před zahájením workshopu je potřeba ovládat pouze umění spolupráce, vše potřebné najdete na místě – v prostoru opuštěného nádraží Plzeň Jižní předměstí, jež dnes slouží alternativní kultuře.