Nejlepší filmy roku promítáme v DEPO2015

Přijďte na promítání těch nejlepších krátkých filmů, které se letos urodily na českých ulicích. Online filmová mapa MyStreetFilms.cz se představí v kreativním prostoru DEPO2015, kde vám organizátoři a filmoví lektoři řeknou více o tajemství natáčení vlastních snímků ze svého okolí a prozradí, jaké filmové semináře a workshopy chystají pro příští rok.

Zlatým hřebem večera bude promítání nejlepších snímků roku 2015, z nichž hned dva pocházejí z Plzně: pátrání Petry Krejčové po šipkách v plzeňské čtvrti Roudná a příběh bývalého kina Elektra, který natočili účastníci jednodenního workshopu pod vedením Jaroslava Kratochvíla. Na velkém plátně tu uvidíte i další snímky z celé České republiky, jako například lyrický pohled na žižkovský vrch Vítkov, architektonický portrét památníku Tomáše Bati ve Zlíně nebo reportáž z brněnské ulice Gorkého, centrum místních „sluníčkářů“, „zhulených studentíků“ a kavárenských povalečů.  

Přijďte na projekci, která se koná ve středu 25. 11. v 19:00 v DEPO2015 a nezapomeňte říct i svým přátelům. Vstup na promítání je zdarma, můžete je tak pozvat třeba na jedno plzeňské.