Novinky

06 Prosinec

My Street Films na #TEENFILMFEST.CZ

Dva z našich krátkých filmů byly vybrány do prvního ročníku festivalu Teenfilmfest.cz. Vidět je můžete ve dnech 14. a 15. prosince 2019 v kině Světozor v centru Prahy.

23 Říjen

Projekce My Street Films na MFDF Ji.hlava

Vítězné snímky letošního ročníku My Street Films Award promítáme na Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava.

02 Říjen

Vítězný film upozorňuje na ohlušující prostředí velkoměsta

Porota odhalila vítěze soutěže krátkých dokumentů My Street Films, stal se jím film Tinnitus.

19 Září

My Street Films & Zažít město jinak

Tématem letošní sousedské slavnosti Zažít město jinak je „Ulice bez opony“. Zatímco železná popona začala padat právě před třiceti lety, mezi sousedy často visí dodnes.

15 Srpen

Nejlepší filmy vybere dokumentaristka Jablonská i studentská aktivistka Mezgerová

Kdo rozhodne o vítězi šestého ročníku My Street Films? Představujeme vám letošní akční porotu: zkušenou dokumentaristku Lindu Kallistovou Jablonskou, zástupkyni studentů upozorňujících na klimatickou krizi Annu Mezgerovou z iniciativy Fridays for Future a vedoucí projektu My Street Films Dominiku Andraškovou.

10 Červenec

My Street Films Awards: Uzávěrka se blíží!

Soutěž hotových filmů letos uzavíráme 23. září. Využijte dlouhých letních dní k natočení vlastního krátkého filmu a vyhrajte premiérové uvedení na Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava.

10 Červenec

Potkejte naše letní lásky

Ve spolupráci s galerií Pragovka a projektem KineDok jsme pro vás připravili program letních projekcí, jejichž součástí budou vybrané My Street Filmy. Pojďme společně strávit letní noci pod hvězdami, v Praze i mimo ni.

29 Květen

Přijměte pozvání na pražské červnové semináře

V pondělí 3. června se na vás těší střihač a režisér Jakub Hejna, 24. června se setkáme s Vierou Čákanyovou.

02 Duben

Natočte dokument o tématu, které vás pálí

Přihlaste svůj námět a vytvořte krátký film na filmových workshopech My Street Films pod vedením zkušených dokumentaristů.

02 Duben

Najděte si cestu na filmový seminář

Nedílnou součástí našeho programu jsou semináře pro veřejnost, které letos chystáme v Praze, Brně a Ústí nad Labem. Seminář představuje vzácnou možnost sejít se s našimi lektory a jejich hosty, kteří sami kráčejí svou dokumentární cestou. Co nás čeká?

Stránky