Video. Stop. Natočte o sobě film nebo spot!

Pracujete pro skvělou instituci nebo firmu, kterou ještě většina lidí nezná? Oslovuje vás téma, o kterém se tolik nemluví? Chtěli byste se zviditelnit pomocí krátkého filmu nebo spotu, ale neumíte ho natočit?

My Street Films nabízí konzultace a pomocnou ruku při filmovém natáčení. Konzultace i samotné natáčení probíhá ve vámi vybraném prostředí, dle vašich představ a podmínek - harmonogram vymyslíme na společné schůzce. Režiséři, kameramani a střihači z pražské FAMU vás provedou filmovou tvorbou už od prvotního nápadu, zapůjčí profesionální vybavení a pomohou vám vaše filmové dílo sestříhat do finální podoby. Fantazii se meze nekladou - je to váš film!

Časová náročnost záleží na vašich požadavcích a nárocích na konečné dílo — organizujeme jednodenní i vícedenní natáčení pro jednotlivce, ale i celý váš tým. Náklady na workshop se liší v závislosti na časovou a obsahovou náročnost, proto se s vámi rádi sejdeme a vybereme nejlepší variantu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@mystreetfilms.cz