open call námětů

Účastníky workshopů letos vybírají lektorská dua Ivo Bystřičan s Marikou Pecháčkovou, Adam Oľha s Klárou Tasovskou a Tereza Reichová s Martinem Duškem. Workshopy sestávají ze skupinových setkání i individuálních konzultací, díky nimž se účastníci naučí základům dokumentární tvorby s důrazem na dramaturgickou výstavbu filmu. Výsledné snímky automaticky postupují do soutěže My Street Films Award a zároveň jsou dostupné mezinárodnímu publiku na VOD portálu Dafilms.com.
Pošlete nám svůj námět na krátký dokumentární film vyplněním tohoto formuláře do 17. 4. 2022 a získejte bezplatnou účast na filmových workshopech v Praze a v Brně. Nezapomeňte uvést, zda máte zájem o pražský nebo brněnský workshop a vaše kontaktní informace (e-mail a telefon).
Své náměty nám posílejte v příloze e-mailu v souboru .doc nebo .pdf, název souboru uveďte ve formátu: Vaše jméno a přijmení_Město_název námětu (např. Jan Novák_Brno_Jak správně poslat námět). 

jak na to:

1. pošlete námět na krátký dokumentární film a motivační dopis ⇒ do 17. 4. 2022
2. lektoři vyberou až 8 uchazečů z každého města ⇒ 25. 4. 2022
3. workshopy pro vítězné účastníky probíhají v Praze a v Brně v období od května do září 2022 (podrobný program pro Prahu ZDE, program pro Brno ZDE
4. hotové filmy postupují do My Street Films Award ⇒ deadline 21. 9. 2022
5. promítání 3 vítězných filmů na MFDF Ji.hlava ⇒ 25. – 30. 10. 2022