Letní soutěž: Zpátky do ulic!

Autor
Datum

S desátou letní sezónou My Street Films se vracíme zpátky do ulic, tedy tam, kde jsme se tenkrát poprvé potkali. Využijte dlouhých letních dní a natočte poctu své ulici, ať už je to ta, ve které žijete, pracujete, nebo si vás z jakéhokoli důvodu získala. Přitahují vás stromy v ulicích, nebo je to oblíbený podnik, kam se rádi vracíte? Fascinuje vás místní historie, nebo tu najdeme perlu architektury? Natočte krátký příběh vaší ulice a podělte se o něj s ostatními!

Filmy z vaší ulice sledujeme na našem TikToku a Instagramu, stačí je doplnit tagy: #zpatkydoulic a @mystreetfilmscz. Podmínkou je vertikální formát a stopáž do 1 minuty. Uzávěrka soutěže je 31. 7. 2023. Autoři nejlepších snímků vyhrávají předplatné na mezinárodní filmovou platformu Dafilms.cz a účast na vybraných akcích a projekcích My Street Films.

Letos se obzvlášť těšíme na příběhy z Prahy, Brna a Ostravy, které máme tu čest objevovat také díky našim filmovým workshopům. A stejně jako před deseti lety voláme: „Každá ulice má svůj příběh… ne každá má svůj film. Natoč ho!“

 

Foto: Film Okno příležitostí (2020), Olga Srstková.