Vyhlašujeme soutěž My Street Films Award 2023!

Autor
Datum

Natočili jste krátký dokumentární film, který hledá své diváky? Přihlaste ho do soutěže My Street Films Award a získejte premiéru na MFDF Ji.hlava a mezinárodní distribuční podporu na streamovací platformě DAFilms.com.

My Street Films Award je ocenění pro nejlepší krátký dokumentární snímek. Soutěž se koná každoročně v září a je otevřená široké veřejnosti. Jedinou podmínkou je dokumentární forma a stopáž do 10 minut.

Vítězné snímky, vybrané odbornou porotou, jsou za účasti svých autorů*ek uvedeny na Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava a získávají také mezinárodní distribuční podporu na streamovací platformě DAFilms.com.

Odborná porota vybere celkem tři vítězné snímky. Udělena bude také studentská cena, o které rozhodnou studenti*ky vysokých škol. Vítěz*ka studentské ceny získá mezinárodní distribuční podporu na streamovací platformě DAFilms.com spolu s ročním předplatným na DAFilms.

Uzávěrka soutěže je 25. září 2023. Více informací spolu s přihlašovacím formulářem najdete na stránce Soutěž filmů.

Inspirovat se můžete nejlepšími filmy minulých ročníků, na které se můžete podívat v naší online videotéce v sekci Vítězné filmy.