My Street Films Award hledá studentskou porotu

Autor
Datum

My Street Films Award je ocenění pro nejlepší krátký dokumentární snímek, který každoročně vybírá jak odborná porota, tak porota studentská. Nyní hledáme zájemce*kyně z řad studentstva, kteří by nám pomohli vybrat nejlepší film roku 2023.

Pro účast ve studentské porotě hledáme studenty*ky vysokých škol, kteří mají zájem o filmovou a dokumentární tvorbu. Pozice není honorovaná, členové*ky poroty ovšem získají roční předplatné streamovací platformy DAFilms.cz.

V případě zájmu prosím napište na email: viktoria@mystreetfilms.cz, do předmětu uveďte „Studentská porota“ a do textu se nám trochu představte a popište, proč máte o účast v porotě zájem.

Uzávěrka přihlášek je 20. září 2023.

V loňském roce studentská porota zvolila nejlepším filmem krátký snímek Přechod, který ocenila za jeho mnohovrstevnatost a zároveň poetickou a autentickou formu. V porotě loni zasedly Michaela Profeldová (studentka Pedagogické fakulty UK v Praze), Barbora Aradská (studentka filmové vědy na FF UK a dokumentární tvorby na FAMU) a Eliška Soukupová (studentka filmové vědy na Jagellonské univerzitě v Krakově).